Leto ponúkne príležitosti na cvičenie zadarmo

redakcia

Voňavý letný vzduch pri jazere, skvelá partia a dobrý pocit zo seba. 

Leto ponúkne príležitosti na cvičenie zadarmo
26. JUN 2015

Aj keď dni budú horúce a nie každému sa bude chcieť športovať, myslite na to, že udržiavať sa v kondícii je treba nepretržite. Ak sa vám podarí premôcť, poradíme vám, kde si môžete „ukradnúť“ takúto chvíľu sami pre seba a svoje zdravie. Štartuje totiž REEBOK BE MORE HUMAN TOUR.

Mobilná telocvičňa REEBOK BE MORE HUMAN TOUR poskytne unikátnu príležitosť zacvičiť si zadarmo so špičkovými lektormi.Jej cieľom je pripraviť všetkým súčasným, ale i budúcim športovcom unikátnu príležitosť zacvičiť si zadarmo v plne vybavenej mobilnej telocvični. V období dvoch týždňov bude otvorená pre všetkých, ktorí chcú na sebe zapracovať alebo si vyskúšať nové športy. Mobilná telocvičňa bude fungovať od 29. júna do 12. júla na Kuchajde v Bratislave.

Be more human

Každý deň môžete skúsiť až 5 rôznych lekcií a cez víkend dokonca až 8. Každému sa budú venovať profesionáli ako Lea Grančič, Helena Ballová, Jindro Tovaryš, Erik Tóth, alebo Zdeno Yogi. Podložky na jogu a ďalšie náčinie je v mobilnej telocvični plne k dispozícii. Stačí sa len registrovať na adrese www.bemorehuman.sk. Okrem toho si môžete zakúpiť špičkové Reebok produkty SO ZĽAVOU. Či to bude pre vás motivácia alebo krásna a funkčná odmena, je už len na vás.

Aký je odkaz lektorov, s ktorými sa budete môcť stretnúť počas letného cvičenia? „Zostaneme dosť dlho na to, aby ste s nami mohli cvičiť pravidelne. Chceme totiž, aby ste si na život so športom vytvorili NÁVYK. Aby ste v ňom pokračovali i po skončení REEBOK BE MORE HUMAN TOUR. Aby ste cvičením posilnili svoje telo a upokojili svoju myseľ. Keď budete fyzicky i mentálne silnejší, vaše lepšie „ja“ už príde samo. To je naším poslaním."

Be more human

Program všetkých cvičení nájdete TU

Zdroj:PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Leto ponúkne príležitosti na cvičenie zadarmo

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1918
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.