Inšpirácie, ktoré má zmysel sledovať

Palo Hlubina

Aj vy sledujete inšpiratívne fotky a videá na Instagrame? Ak vám pomáhajú nakopnúť sa v cvičení, pridáme nejaké užitočné tipy.

Inšpirácie, ktoré má zmysel sledovať
19. JUN 2017

Vybrali sme také profily na Instagrame, ktoré vás vedia posunúť o krok ďalej, či už začínate, alebo ste skúsený športovec. V každom prípade nezabúdajte, že všetci títo ľudia majú zvládnutú najdôležitejšiu vlastnosť v cvičení - výdrž. Ak totiž takéto kúsky chcete zvládnuť, musíte vydržať trénovať niekoľko rokov.

Akrojóga

Dvaja ľudia, zvyčajne muž a žena. Jógové pozície, na ktoré sa nielen dobre pozerá, ale spevňujú a uvoľnuǰú telo. A ešte aj učia partnerskej dynamike. O tom všetko je akrojóga. Pozrite napríklad na tento profil Victora Togunda z Los Angeles. To, čo dokáže s tými ženami...

 

Akrobatka aj matka

Sledovať profil akrobatky zo slávneho Cirque du Soleil nie je len inšpiráciou pre cvičenie, ale tiež ukážkou toho, ako môže vyzerať život športujúcej matky a partnerky. Na mnohých videách predvádza "kúsky" aj so svojou malou dcérkou, no nejde o nič krkolomné. Skôr o krásny príklad vzťahu medzi športujúcou matkou a rovnako pohyb obľubujúcou dcérou.

 

Dokáž toto

Prove it, v preklade dokáž to, je profil Warrena Jamesa Liho, športovca zo súťaže American Ninja Warrior. Pekná zbierka cvikov a možností ľudského tela, ktoré nakopnú aj skúsených cvičencov.

 

Kalistenika aj parkour

Dominik Sky z Chorvátska robí síce kúsky, ktoré vidíte aj na mnohých iných profiloch súvisiacich so silou a dynamikou vlastného tela, ale sledovať ho má zmysel preto, že zväčša cvičí vo veľmi jednoduchých podmienkach. Často s náradím, ktoré je ručne vyrobené. Ukážka toho, že keď sa chce... atď. Veď to poznáte.

 

Zdroj titulnej fotky: dotigabrielf, CC0


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Inšpirácie, ktoré má zmysel sledovať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1923
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.