25. APR 2014

ČS Tipsport Miss Aerobic, zastavenie druhé - Praha

Jirka Gruntorád

Po Plzni bola Praha druhým mestom, kde sa zastavila prestížna súťaž, spájajúca dievčenskú krásu a športové nadšenie - ČS Tipsport Miss Aerobic. Zastavenie to bolo trošku netradičné, pretože ČS Tipsport Miss Aerobic spojila svoje sily so súťažou Mistry s Mistry a v rámci súťažného dňa prebehol kompletný program ČS Tipsport Miss Aerobic.

Adeptky sa tentoraz mohli v pokoji aj pekne vyspať, pretože začiatok bol naplánovaný na pravé poludnie. Hneď v úvode bol moderátorom Petr Vojnar, tradične predstavil nielen projekt, ale aj ctenú porotu, kde nechýbala prezidentka súťaže Mgr. Jana Čejková, riaditeľ súťaže Mistry s Mistry Mgr . Jakub Strakoš, alebo majiteľka CK Lenka, ktorá poskytuje víťazkám víkendový pobyt, Ing. Lenka Nehodová.

miss1

Kategóriu Minimiss Aerobic tento raz lektorovali I. vicemiss aerobic 2013 Nela Mandátová, spoločne s Minimiss Aerobic pre rok 2013 Nelou Dobiášovou. Po dvadsiatich minútach sa na pódium prihnalo tradičné slniečko ČS TIPSPORT Miss Aerobic - lektor Jirka Gruntorád. Ten dal kategórii Miss Aerobic trošku zabrať, ale nakoniec sa slečny predviedli v tom najlepšom svetle.

Po cvičení nasledovala tradičná konverzácia. S kategóriou Miss aj Minimiss sa rozprávali Petr a Jirka. Otázky boli zvedavé, šibalské a niekedy zamerané i na premýšľanie. Prítomné slečny sa však nenechali rozhodiť a všetko klapalo na jednotku.

Utiekli viac ako dve hodiny a bolo rozhodnuté. Do Olomouckého semifinále postúpilo desať slečien z ​​kategórie Minimiss Aerobic, tak i desať slečien z ​​kategórie Miss Aerobic. Menšiu kategóriu v Prahe vyhrala blonďavá Adriana Antošová a väčšiu kategóriu Miss Aneta Filipková.