ČS Tipsport Miss Aerobic, zastavenie druhé - Praha

Jirka Gruntorád

Po Plzni bola Praha druhým mestom, kde sa zastavila prestížna súťaž, spájajúca dievčenskú krásu a športové nadšenie - ČS Tipsport Miss Aerobic. Zastavenie to bolo trošku netradičné, pretože ČS Tipsport Miss Aerobic spojila svoje sily so súťažou Mistry s Mistry a v rámci súťažného dňa prebehol kompletný program ČS Tipsport Miss Aerobic.

ČS Tipsport Miss Aerobic, zastavenie druhé - Praha
25. APR 2014

Adeptky sa tentoraz mohli v pokoji aj pekne vyspať, pretože začiatok bol naplánovaný na pravé poludnie. Hneď v úvode bol moderátorom Petr Vojnar, tradične predstavil nielen projekt, ale aj ctenú porotu, kde nechýbala prezidentka súťaže Mgr. Jana Čejková, riaditeľ súťaže Mistry s Mistry Mgr . Jakub Strakoš, alebo majiteľka CK Lenka, ktorá poskytuje víťazkám víkendový pobyt, Ing. Lenka Nehodová.

miss1

Kategóriu Minimiss Aerobic tento raz lektorovali I. vicemiss aerobic 2013 Nela Mandátová, spoločne s Minimiss Aerobic pre rok 2013 Nelou Dobiášovou. Po dvadsiatich minútach sa na pódium prihnalo tradičné slniečko ČS TIPSPORT Miss Aerobic - lektor Jirka Gruntorád. Ten dal kategórii Miss Aerobic trošku zabrať, ale nakoniec sa slečny predviedli v tom najlepšom svetle.

Po cvičení nasledovala tradičná konverzácia. S kategóriou Miss aj Minimiss sa rozprávali Petr a Jirka. Otázky boli zvedavé, šibalské a niekedy zamerané i na premýšľanie. Prítomné slečny sa však nenechali rozhodiť a všetko klapalo na jednotku.

Utiekli viac ako dve hodiny a bolo rozhodnuté. Do Olomouckého semifinále postúpilo desať slečien z ​​kategórie Minimiss Aerobic, tak i desať slečien z ​​kategórie Miss Aerobic. Menšiu kategóriu v Prahe vyhrala blonďavá Adriana Antošová a väčšiu kategóriu Miss Aneta Filipková.

miss2

Všetky postupujúce dostali nádherné darčeky od partnerov a v závere nechýbala ani pozvánka na ďalšie kolá tour. Prvá sa uskutoční na Slovensku, konkrétne v Nitre 27.4.2014.

Aj tam sa na vás, milé slečny, i vašich fanúšikov budeme veľmi tešiť!

Tím ČS Tipsport Miss Aerobic

miss3

miss4

Foto : Aleš Kartal

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - ČS Tipsport Miss Aerobic, zastavenie druhé - Praha

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.