Ako sa stať prvou Česko - Slovenskou Miss, MiniMiss Aerobic?

redakcia

Milé slečny, možno si hovoríte, mám do toho ísť, alebo nemám, čo ma vlastne čaká a aká je cesta k finálovej dvanástke?

Ako sa stať prvou Česko - Slovenskou Miss, MiniMiss Aerobic?
14. APR 2014

Hneď na začiatku vás musím upokojiť, že stať sa prvou Česko - Slovenskou Miss Aerobic môže naozaj každá z vás, či už z Českej alebo zo Slovenskej republiky a nemusíte mať miery 90-60-90 alebo vážiť päťdesiat kíl aj s posteľou. Hlavné je, že máte chuť do toho ísť!

Všetko začína prihlásením sa na jednotlivé zastávky Česko - Slovenskej Miss Aerobic tour. To môžete urobiť nielen prostredníctvom webových stránok, ale aj priamo prihlásením sa na emailovú adresu jednotlivých miest, kam tour v roku 2014 zavíta. Ich zoznam nájdete tu. Možno však vo vás hlodá červíček pochybností: "A prečo sa prihlásiť, stane sa niečo"? Odpoveď je jednoduchá - stane, jediné cvičenie vám môže zmeniť celý život len k lepšiemu.

Ale poďme pekne od začiatku...

Keď sa prihlásite a myslíte to so svojou účasťou vážne, určite sa uvidíme na jednej zo zastávok tour, ktoré budú mať približne rovnaký scenár. Budeme cvičiť a rozprávať sa. Najprv vás bude čakať štyridsaťpäť minút klasického tanečného aerobicu, kde sa preverí, ako ste na tom fyzicky. Po prestávke, ktorú vyplní cvičenie vašich možných nástupkýň - Minimiss, vás bude čakať konverzácia s kolegom Petrom Vojnarom, alebo priamo so mnou. Porozprávame sa o tom, ako sa máte, čo robíte a možno bude čas aj na nejakú inú zaujímavú otázku. Porota to všetko bude pozorne sledovať a nakoniec určí, kto postúpi do veľkého českého alebo slovenského semifinále. Áno, takto jednoduché to je. Proste prídete, zacvičíme, pokecáme a hotovo. Žiadne dlhé čakanie, zdržiavanie sa.

Ak nepostúpite, nič sa nedeje, pretože sa môžete zúčastniť inej zastávky tour, kde vám cvičenie pôjde lepšie, alebo sa vám bude s nami lepšie rozprávať. Jedným nepodareným pokusom to u nás nekončí. Chceme dať šancu naozaj každej z vás!

miss

A čo keď postúpite?

Potom sa spoločne stretneme vo veľkom buď českom, alebo slovenskom semifinále, kde budeme opäť cvičiť, rozprávať sa, vy nám ukážete, čo vo vás je a tiež, ako sa staráte o svoje telo. Bude to celodenná akcia a na toto semifinále sa môžete tešiť počas júna.

Tu už síce pôjde do tuhého, ale aj keď nepostúpite do finálovej dvanástky, nebude to stratený čas. Jednak si užijete parádny cvičebný deň v spoločnosti rovnako nadšených slečien, pozriete sa do iného prostredia a možno sa zoznámite so svojou novou najlepšou kamarátkou. Ako sa hovorí: "Kto nič nerobí, nič nemá."

Keď sa vám, naopak, podarí postúpiť do finále, otvorí sa vám cesta k doposiaľ nepoznaným možnostiam a bude záležať len na vás, ako ju využijete. Finále sa bude konať na prelome septembra, októbra. Avšak predtým, ako bude samotné finále, čaká nás to, na čo väčšina finalistiek spomína najradšej – séria sústredení finalistiek Česko - Slovenskej Miss Aerobic.

Tie sa budú opäť konať v tých najlepších športových a wellness hoteloch v Českej aj Slovenskej republike. Naučíte sa na nich, ako sa správne nalíčiť, učesať, obliecť, ako sa správať v spoločnosti, ako sa správať pri rozprávaní na verejnosti a mnoho ďalších vecí, za ktorých tréning sa normálne platia veľké peniaze. Okrem toho sa o vás bude starať tím profesionálov, ktorým pôjde len o to, aby ste na finálovom večeri urobili čo najväčší dojem, či už pri plavkovej choreografii, alebo vo večernej róbe.

Čo na to povieš?

Neváhaj, prihlás sa a tešíme sa na teba ! Možno práve ty budeš prvá Česko - Slovenská Miss Aerobic!

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako sa stať prvou Česko - Slovenskou Miss, MiniMiss Aerobic?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1968
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.