70 žien si vyskúšalo video program SUPER BODY priamo na krste

Unikátny video program SUPER BODY pokrstila v Bratislave v priestoroch TeamUp moderátorka Diana Hagerová, ktorá, keďže je práve doma s malým bábätkom, si ho veľmi pochválila. Video program je totiž určený presne pre ženy, ktoré nemajú čas chodiť do fitka a chcú si zacvičiť doma. 

Krst Super Body
Zdroj: Simona Hulmanová pre SUPER BODY
21. NOV 2018

Na krste sa zúčastnilo 70 žien, medzi nimi športoví a módni influenceri, novinári a tréneri, napríklad influencerka Tatiana Žideková, jej trénerka Simona Kozerowski, blogerka Simona Škodová, či fashion blogerka Zuzana Barková. Na krste sa nielen pripíjalo, ale aj cvičilo - ženy si video program SUPER BODY na mieste aj vyskúšali. A veľmi sa im páčil. 

Foto_Krst Super Body

„Náš video program ponúka cvičenia na 28 dní, pretože po tejto dobe sa v tele vytvára návyk na hocijakú činnosť,“ vysvetľuje zakladateľka programu Jana Šimkovičová. 

Vo video programe, ktorý je dostupný on-line, alebo na DVD nosiči, sú tri typy cvičení, rozdelené presne na 28 dní. Prvým typom sú silovo-kondičné cvičeniana spaľovanie energie a tuku, ktoré predcvičuje a vysvetľuje trénerka Lea Grančič.

Druhým typom tréningu sú cvičenia na spevnenie postavy pod vedením trénerky Heleny Ballovej. 

No a na dni, keď telo má oddychovať, ale nie lenivieť, sú vo videoprograme cvičenia tvárovej gymnastiky od certifikovanej inštruktorky Ivety Štecovej. 

Foto_Super Body Krst_JOJ

„Video program je zostavený pre začiatočníčky aj pokročilé ženy tak, aby si ho jednoducho zapli a mohli cvičiť. Všetko je vysvetlené do detailov a inštruktorka je snímaná z viacerých uhlov, aby aj žena, ktorá len začína s cvičením, videla, ako daný cvik urobiť správne,“ vysvetľuje Jana Šimkovičová. 

Video program je dostupný na adrese www.superbody.sk

Video Cover_Super Body

O VYDAVATEĽOVI

Supershape je produkčná spoločnosť z dielne CVIČTE.SK, ktoré sa špecializuje na videá a knihy z oblasti cvičenia, zdravej stravy a zdravého životného štýlu.

Fotogalériu z krstu nájdete tu:

http://www.cvicte.sk/fotogalerie/krst-video-programu-super-body


Autor článku

phlubina@gmail.com

Palo Hlubina

Palo Hlubina je publicista, autor štyroch kníh a zakladateľ obsahovej agentúry Samosa, ktorá sa venuje produkcii videí, textov a obsahových stratégií. Fanúšik zdravého životného štýlu, aktívny športovec so zameraním na bojové umenia.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 70 žien si vyskúšalo video program SUPER BODY priamo na krste

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2679
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.