Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-56
Cinema City
3
JUL
Veľká letná súťaž je opäť tu!
Advertoriál

Sieť multikín Cinema City Slovensko sa vrátila s letnou súťažou. Každý si môže vystierať skvelé výhry, napr. all-inclusive dovolenku do Stredomoria.

Celý článok
Maximálny filmový zážitok 4DX
Advertoriál
4DX_Cinema City
20
MÁJ

Je čas zmeniť zážitok zo sledovania filmu! Každé 4DX ™ sedadlo sa pohybuje v troch hybných osiach: kymácanie, náklon a zdvih.

Dokonalý filmový zážitok SUPERSCREEN
Advertoriál
Superscreen
20
MÁJ

Chcete si užiť skvelý film? Chcete si ho vychutnať z pohodlných sedadiel, s jasnejším a ostrejším obrazom a dychberúcim zvukom? Tak navštívte kinosálu SUPERSCREEN v Cinema City Aupark!

Ste filmový génius? Otestujte sa!
Advertoriál
Cinema City
11
MAR

Noc Oskarov už pominula, no Cinema City má pre vás ďalšie prekvapenie. Aj keď poznáme mená hercov, režisérov, spevákov a kostymérov, ktorí vyhrali ocenenie Oskar, na poličke výhier ostal ešte jeden titul – titul Filmového génia a s ním množstvo ďalších výhier! Vyhrať ich môžete už dnes. Ale… trúfnete si?

Najväčší svetový futbal sa dostane opäť na filmové plátno!
Advertoriál
Futbal v kine
21
FEB

Doprajte si fantastický zážitok a sledujte svetové futbalové hviezdy v najlepších kinosálach spoločne so svojimi priateľmi. 

70 žien si vyskúšalo video program SUPER BODY priamo na krste
Krst Super Body
21
NOV

Unikátny video program SUPER BODY pokrstila v Bratislave v priestoroch TeamUp moderátorka Diana Hagerová, ktorá, keďže je práve doma s malým bábätkom, si ho veľmi pochválila. Video program je totiž určený presne pre ženy, ktoré nemajú čas chodiť do fitka a chcú si zacvičiť doma. 

Keď traja gurmáni dostanú nápad
Advertoriál
Zahumensky_Plichta_Power Pistacchio
14
NOV

Pistáciová delikatesa od slovenského výrobcu Powerlogy sa po zisku gastronomického Oskara Great Taste Award 2018 opäť objaví na slovenskom trhu. Spojenie troch známych slovenských gurmánov vyústilo do zážitku spojenia kvality a chuti bez kompromisov v zložení. 

Dievča, čo vyhralo šprint. V balerínkach!
Veronika Shoebridge
Dievča, čo vyhralo šprint. V balerínkach!
13
SEP

Veľa ľudí sa dnes už môže pochváliť, že pravidelne a s radosťou behá. Annamára nielenže miluje beh, ale aj vyhráva, ba dokonca v balerínkaach! Prečítajte si jej príbeh v skratke.

Viac do prírody s polárnou líškou
Advertoriál
Viac do prírody s polárnou líškou
28
JUN

Milovníci praktickej módy, nadčasového funkčného designu a prírody majú dôvod na radosť. Bratislavský Aupark je bohatší o prvú predajňu FJALLRAVEN na Slovensku. 

Nepodceňujte výber športovej obuvi. Tá totiž nie je univerzálna
Advertoriál
Karolina Chomistekova Reebok
19
FEB

Mnohí z nás prepadajú mylnej predstave, že silový tréning je možné vykonávať v obuvi, v ktorej beháme, alebo hráme tenis.

J.K.Rowlingová: Skvelý život
Advertoriál

Nikdy nezabudnem na mladého muža z Afriky, ktorého mučili. Nebol vtedy starší odo mňa a po tom všetkom, čo si vytrpel vo svojej krajine, duševne ochorel. Nekontrolovateľne sa triasol, keď rozprával pred kamerou o tom, akých brutálností sa na ňom dopustili. Hoci bol o tridsať centimetrov vyšší odo mňa, zdal sa krehký ako dieťa. Dostala som za úlohu odprevadiť ho k stanici metra a tento muž, ktorému život zničila krutosť, ma s vyberanou zdvorilosťou chytil za ruku a zaželal mi šťastnú budúcnosť.

Ako sa prestať trápiť pre jedlo a schudnúť
Advertoriál

Poznáte 6 mýtov o diétach a prečo nefungujú? Viete, čo je to zdravá plnoštíhlosť? A čo 4 typy rodín, kde je časté prejedanie?

Zdravé tipy na vianočné darčeky
Mirka
Aktualita týždňa: Zdravé tipy na vianočné darčeky
18
DEC

Vianoce sa približujú míľovými krokmi a nakupovanie vianočných darčekov vrcholí. Stále neviete, čo darovať blízkym pod voňavé ihličie? Inšpirujte sa našimi zdravými tipmi na vianočné darčeky.

Raňajky naše každodenné (alebo ultimátny návod pre nestíhačov)
Advertoriál
Raňajky, Jogurt
17
DEC

Na tému konzumácie raňajok nájdete množstvo článkov a názorov. Boli časy, keď nutriční špecialisti zakazovali vajcia kvôli cholesterolu, potom vedci odhalili, že aj cholesterol je „dobrý“ a „zlý“. Následne prišla doba vločková, a čo čert nechcel, vystriedala ju doba tuková, lebo lepok a laktóza sa stali novodobou hrozbou ľudstva.

17 rád (priamo od mäsiara) ako si vybrať kvalitné hovädzie mäso
Advertoriál
Ekofarma Važec mäso
17
DEC

Kvalita mäsa sa určuje už od narodenia zvieraťa. Mäso, ktoré sa vám dostáva na tanier v reštaurácii alebo si ho kúpite v obchode, má za sebou dlhú cestu. A nie je jedno, ako sa chová, ako bolo zabité, zreje a bude spracované. Na základe toho sa totiž určuje jeho chuť a to, či ide o bio produkt. Ekofarma Važec túto jeseň prišla so svojou vlastnou mäsovou výrobou, bitúnkom a showroomom na unikátne suché zrenie mäsa.

| Počet komentárov: 1
Jablkovo-zelerové smoothie hotové za 2 minúty
Advertoriál
MioMat recept
2
DEC

Ako za minimum času dostať do tela maximum vitamínov? Skúste zdravú bombu menom smoothie. Nepotrebujete nič špeciálne, pretože MioMat je vecička, čo za vás pripraví jedlo sama.

Už ťa nebaví viazanosť? FIT UP! Ti ponúka členstvo bez viazanosti!
redakcia
clenstvo FIT UP
9
NOV

Ak si už unavený z ročnej viazanosti vo fitness centrách, sieť štúdií FIT UP! má pre teba príjemnú alternatívu. Od 4. októbra rozšírili ponuku svojich členstiev o 3 nové členstvá, medzi ktorými je aj 1 mesačné členstvo bez viazanosti.

Vinczeová a Evelyn. Čo majú spoločné?
redakcia

Najväčšia konferencia pre všetky ženy, Umenie byť ženou, prichádza 12. novembra do Košíc už po druhý raz.

Certifikované kurzy kalisteniky sú už aj na Slovensku
Adela Jasenovcova
Certifikované kurzy kalisteniky sú už aj na Slovensku
6
OKT

Street workout sa dá chápať ako moderný pouličný šport. Pochádza z kalisteniky, najstaršej metódy posilňovania a cvičenia s vlastnou váhou, ktorú používali už Sparťania. Náročná na kondíciu, silu, aj vytrvalosť. Niečo nové presne pre tých, ktorí majú radi výzvy.

Víťazi v súťaži Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017
redakcia
Víťazi v súťaži Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017
2
OKT

Súťaž Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017 je na konci. Celkovo sa do nej zapojilo 37 súťažiacich v štyroch kategóriách. 

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-56
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2557
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.