Niekedy je ľudské zhrešiť

Lucia

Tretí tréningový týždeň hodnotím ako pomerne úspešný. Až na niekoľko prehreškov v stravovaní. 

Niekedy je ľudské zhrešiť
13. JUN 2015

Leto je už v plnom prúde a človek má hneď lepšiu náladu (aj keď teplota okolo 24 °C by bohato stačila). Aspoň že na bicykli prefukuje a nie je taká horúčava.

Tréning v posilke som dodržala. Od pondelka do štvrtku som bola v Bratislave, čiže som ho 2-krát absolvovala v Relaxe, ale v piatok som už cestovala domov za rodinou, tak som zašla do fitka v Ružomberku. Je síce o niečo menšie, ale na to, čo potrebujem precvičiť, určite stačí.

V piatok bol v Ružomberku jarmok, preto tie prehrešky. Dala som si turecký med, krovky, trdelník a langoš, ktorým som neodolala. Absolvujem to každý rok. V sobotu bola zase rodinná oslava, tak som jedla slaninu a zmrzlinu a neviem čo ešte... Dúfam, že sa podobné akcie najbližšiu dobu nebudú opakovať, lebo som dosť veľký jedák a neodolám. Inak je to so mnou v oblasti stravovania v poriadku a zvládam to.

Od piatku do nedele som trávila čas v Ružomberku, ako som plánovala a celý víkend som bola na bicykli v prírode a obdivovala krásy rodného Liptova. Od sestry som si požičala bicykel a šla som. V sobotu to bol výlet na Liptovskú Maru, kde som sa aj chvíľku opaľovala, ale keďže opaľovanie až tak neobľubujem, nevydržala som dlho. Na plávanie som nemala odvahu, lebo voda bola dosť studená. V nedeľu som bola trošku v teréne. Z Ružomberka cez Čutkovskú dolinu, čo bolo ešte mierne, ale cesta z Čutkovskej doliny na Vtáčnik bola dobrý zaberák. Bicykel som musela dlhšiu dobu tlačiť. Potom som sa vydala z Vtáčnika domov cez Vlkolínske lúky, kde som dostala defekt a časť cesty som musela tlačiť bicykel.

Priznávam, že spinning som zatiaľ neabsolvovala, ale ďalší týždeň plánujem začať aj s ním, tak potom napíšem, ako to dopadlo.

Už sa konečne približujem k tomu, aby som si mohla kúpiť nový bicykel, tak pevne verím, že sa to už konečne podarí. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Niekedy je ľudské zhrešiť

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Ďalšie články

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články