Cieľom mojich tréningov je byť lepšia

Lucia

Skoro celý týždeň som bola v Ružomberku, čiže som si zvolila cyklistické tréningy práve tam. Aspoň v tejto oblasti nie je až tak horúco ako v Bratislave.

Cieľom mojich tréningov je zlepšovať sa
10. AUG 2015

Bol to naozaj veľmi pekný a zaujímavý týždeň. Absolvovala som 3 tréningy. Dve trasy som zvolila v podstate tie isté, ako som opisovala v blogu pred niekoľkými týždňami, čiže to bola trasa z Ružomberka na Škutovky a na Vlkolínec. V rámci ďalšieho tréningu som spojila príjemné s užitočným a na bicykli som sa vybrala na Havránok (ak by niekto nepoznal, je to archeologické keltské múzeum v prírode nad Liptovskou Marou), kde bola akcia s názvom Živý stredovek. Štvrtú plánovanú trasu som vymenila za túru do Prosieckej doliny spolu so  sestrou a jej rodinou. Je to naozaj veľmi pekná krasová dolina s množstvom vodopádov pri Liptovskej Mare. Tréningy v posilňovni som trošku vynechala, uprednostnila som prírodu.

Lucia blog

Ak by som mala zhodnotiť moje bicyklovanie do týchto chvíľ, som si vedomá toho, že sa tomu nevenujem na 100 %. Cieľom mojich tréningov je však postupne sa zlepšovať a podávať čoraz lepšie výkony (hlavne v jazde v teréne). Myslím si, že mi to pomaličky ide. Jasné, že občas mám aj problém. Tiež sa potrebujem viac zoznámiť s pojmami ako kadencia a pod. Počas tejto súťaže som o nich počula prvýkrát a v podstate sa s nimi len oboznamujem, čiže im nevenujem až takú pozornosť. Považujem sa za začiatočníka (jasné, že bicyklujem už odmalička, ale rekreačne)a ešte nejaký čas potrebujem na to, aby som sa do toho úplne dostala. Myslím si, že v budúcnosti to bude lepšie. Každopádne ma bicykel začal veľmi baviť. Cez týždeň bicyklujem menej, ale počas víkendov sa snažím chodievať na dlhšie trate a spojím to väčšinou aj s nejakým výletom.

Lucia blog

Na záver ešte zhodnotím môj pitný režim. Na Budiš som si úplne zvykla. Pijem naozaj každý deň, až sa bojím, že si na to tak zvyknem, že už nebudem piť ani čistú vodu ako doteraz. Pije ju aj celá moja rodina, kedže všetci jazdia dosť často na bicykli. Aj oni zhodnotili, že im pomáha a dodáva správne minerály. Už sa pomaly, ale isto míňajú zásoby, tak musím trošku spomaliť.


Anketa

Čo najradšej čítate na našom portáli?

Články o cvičení a rozličných typoch tréningov.
Informácie o stravovaní a zdravom chudnutí.
Motivačné tipy, príbehy ľudí a fitnes trénerov.
Pozvánky na športové akcie a podujatia.

Celkom hlasovalo: 271

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Cieľom mojich tréningov je byť lepšia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Ďalšie články

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články